Çeşmeli Köşk Silivri


Konsept:
Çeşmeli Köşk adını 17 y.y da yapılmış ve bir çok tarihi olaya şahitlik yapmış olan Alibey Çeşmesinden almaktadır….

Konsept ve tarihi mimarisi, şeçkin ve farklı dekorasyonu ile “Çeşmeli Köşk” sıra dışı ve kişiye özel hizmet anlayışı ile birlikte birbirinden farklı tarihi dokulu odaları , sağlıklı özel mutfağı ile tüm aradıklarınızı bulacağınız tarih kokan bir mekan...

Tarihte İstanbul’un stratejik noktalarından kabul edilen, Yeniçağ, Bizans ve Osmanlı döneminde sıra dışı bir zamanın aktığı yerde bulunan “Çeşmeli Köşk”, sizleri bu eşsiz ilçeyi tanımaya davet ediyor….

Çeşmeli Köşk’te kişiye özel hizmet anlayışı ve kalitesinin yanı sıra özel olarak hem tarih dokuyu hemde modern yorumu sunan 20 özel oda bulunmaktadır.

Osmanlıyı, Bizansı anımsatan özel yapım tablo çalışmalar, o döneme ait farklı tablolar , özel objeler ve 17 y.y mimarisine sadık kalarak dekore edilmiş tarihin modern bir sunumunu..

Çeşmeli Köşk bünyesinde bulundurduğu “Katre Restaurant & Bar “ ile Osmanlı ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini kendine has yorumu ile sizlere sunuyor.

Çeşmeli Köşk’ te bulunan “Yakut“ Toplantı salonunda, hem teknolojik hemde konsantrasyonu yüksek iş potansiyelleri yaratabilirsiniz.

Silivri - Mahalle: Alibey
Alibey Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:8/C Silivri
Telefon: 0 212 729 0 920
Web Sitesi: www.cesmelikosk.com
E-Posta:
Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri Silivri Çeşmeli Köşk Silivri
Silivri Firma Rehberi

Silivri'deki firmaları kategorilere göre listeleyerek, adres, telefon gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.