Gümüşova Resort Otel


Silivri Gümüşyaka'da hizmetinizde olan Kültür ve Turizm Bakanlığı denetimindeki, bölgedeki tek 3 yıldızlı butik otelimiz, üstün servis anlayışına sahip genç ve dinamik kadrosuyla 6 yıldır faaliyettedir. Şehrin stresinden kurtulup, sessiz ve huzur dolu bir ortamda dinlenmek için ideal bir oteldir. Otelimize, Mahmutbey gişelerden yarım saat civarında ulaşılabilir. (65 km)

Otelimiz, etrafı çam ağaçlarıyla çevrili, içinde muhtelif meyve ağaçları bulunan geniş bir arazi içindedir. 1 prestij suit, 2 özel bahçeli villa suit, 8 özel bahçeli villa odası ve 4 lüks oda ile hizmetinizdedir. 

Otelimizde 200 m2 açık hava yüzme havuzu, geniş güneşlenme terasları, havuz başı restoran ve barımız yaz aylarında hizmetinizdedir. Mutfağımız ve kapalı restoranımız bütün yıl hizmetinizdedir. Randevu ile hizmet veren sauna ve kapalı havuzumuz sizlere özel kullanım özelliğine sahiptir. Bahçeli odalarımızda, size özel mangal keyfi yaşayabilirsiniz.

Evcil hayvanlar, sahipleriyle birlikte otelimizde ücretsiz olarak konaklayabilirler...

Not: Evcil hayvanların otel bahçesi dahilinde serbest dolaşımları yasaktır.

Silivri - Mahalle: Gümüşyaka
Şehit Abdurrahman Ay Caddesi, Alsancak Cadde, No:1 Gümüşyaka - Silivri
Telefon: 0 212 721 31 44-45 - 0 552 321 05 05
Web Sitesi: www.gumusovaresort.com.tr/
E-Posta:
Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel Silivri Gümüşova Resort Otel
Silivri Firma Rehberi

Silivri'deki firmaları kategorilere göre listeleyerek, adres, telefon gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.